ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ - Για οποιοδήποτε παράπονο ή σχόλιο μπορείτε να επικοινωνήσετε με τους zoornalistas στο email: zoornalistasgr@googlemail.com

Παρασκευή, 14 Ιουνίου 2019

Oι σταυροί των υποψηφίων στην ΕΣΗΕΑ - Ποιοι εκλέγονται

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα τελικά αποτελέσματα της σταυροδοσίας των υποψηφίων μελών για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή της ΕΣΗΕΑ κατά τις αρχαιρεσίες της 12ης και 13ης Ιουνίου 2019.

 Ψήφισαν: 2.951    Έγκυρα: 2.855      Άκυρα: 44   Λευκά: 52..

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Ι. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ» 
1ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ702Εκλέγεται
2ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ)349Εκλέγεται
3ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ218Εκλέγεται
4ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)203Εκλέγεται
5ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ201Αναπλ.
6ΣΤΕΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ149Αναπλ.
7ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ134Αναπλ.
8ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ121Αναπλ.
9ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ117Αναπλ.
10ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ107Αναπλ.
11ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ99 
12ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ99 
13ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΑ)82 
14ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ74 
15ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ71 
16ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ64 
17ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ61 
18ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ)60 
19ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΩΡΓΟΣ)59 
20ΣΤΑΘΑΚΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ55 
21ΜΠΑΤΑΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)54 
22ΤΣΑΚΙΤΖΙΑΝ ΚΡΙΚΟΡ54 
23ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ53 
24ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ50 
25ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ49 
26ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ48 
27ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ48 
28ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ48 
29ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ46 
30ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ44 
31ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ44 
32ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ44 
33ΔΑΡΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ42 
34ΡΑΛΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ)42 
35ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ42 
36ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ40 
37ΣΦΑΕΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)40 
38ΚΑΠΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ39 
39ΛΑΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ39 
40ΠΑΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ39 
41ΧΑΤΖΗ ΑΛΙΚΗ39 
42ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ)38 
43ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ38 
44ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ37 
45ΓΙΑΜΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ35 
46ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΑΝΝΑ35 
47ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ)34 
48ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ34 
49ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ33 
50ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ33 
51ΤΣΙΤΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ31 
52ΤΖΙΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ – ΛΙΛΗ30 
53ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ29 
54ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ)28 
55ΛΑΪΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ28 
56ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ27 
57ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ27 
58ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)26 
59ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ26 
60ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ25 
61ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ25 
62ΡΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ24 
63ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ22 
64ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ22 
65ΒΑΣΙΛΟΥΝΗ ΕΥΓΕΝΙΚΟΥΛΑ21 
66ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20 
67ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ20 
68ΠΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)20 
69ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ20 
70ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ20 
71ΦΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ20 
72ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)19 
73ΞΥΔΑ ΕΛΕΝΗ (ΡΟΜΙΝΑ)19 
74ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ18 
75ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ18 
76ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ18 
77ΜΑΚΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ18 
78ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΑΡΗΣ18 
79ΠΑΛΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΑΣΣΑ)18 
80ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18 
81ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ17 
82ΚΟΠΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ17 
83ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ16 
84ΣΤΑΪΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΠΟΛΥΡΗΝΑ)15 
85ΓΚΑΒΕΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ14 
86ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ14 
87ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ13 
88ΛΑΒΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ12 
89ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ12 
90ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ10 
91ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ9 
92ΠΟΡΦΥΡΗ ΜΑΡΙΑ8 
93ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΩΜΑΣ7 
94ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) 6 
95ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή  
1ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ)190Εκλέγεται
2ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ171Αναπλ.
3ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ157Αναπλ.

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο 
 ΙΙ. Συνδυασμός «ΝΕΑ ΕΣΗΕΑ»  
1ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ264Εκλέγεται
2ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ217Εκλέγεται
3ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ187Αναπλ.
4ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΥ)151Αναπλ.
5ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ128Αναπλ.
6ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ84 
7ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ)82 
8ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ77 
9ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ68 
10ΒΕΪΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)66 
11ΠΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ62 
12ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ61 
13ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ53 
14ΤΕΖΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ53 
15ΤΡΑΚΟΥ ΤΡΙΑΔΑ (ΑΝΤΑ)53 
16ΜΠΑΛΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ)50 
17ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ47 
18ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ)44 
19ΚΟΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ41 
20ΔΕΜΕΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ37 
21ΚΟΛΟΒΟΥ ΜΑΡΙΑ37 
22ΣΕΡΕΠΙΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ37 
23ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)36 
24ΤΣΑΛΑ ΣΟΦΙΑ34 
25ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ)32 
26ΚΑΠΕΡΝΑΡΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ32 
27ΤΖΙΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)32 
28ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ31 
29ΛΑΓΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ29 
30ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ28 
31ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ28 
32ΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ27 
33ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ26 
34ΦΙΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΝΕΤΗ23 
35ΑΒΡΑΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ22 
36ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ22 
37ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ22 
38ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΑ)22 
39ΤΖΙΒΕΛΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 
40ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ21 
41ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ20 
42ΜΠΟΤΑ ΕΛΕΝΗ20 
43ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ20 
44ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20 
45ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)20 
46ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ19 
47ΜΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ18 
48ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ16 
49ΠΑΦΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ16 
50ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ)13 
51ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ13 
52ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ13 
53ΜΠΟΥΤΖΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ10 
54ΠΑΣΧΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ10 
55ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)10 
56ΑΓΓΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ9 
57ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ9 
58ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΒΕΝΗ)9 
59ΠΑΠΑΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΙΑ)9 
60ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ8 
61ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ7 
62ΚΟΚΙΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ7 
63ΜΠΟΡΜΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ)7 
64ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ5 
65ΠΙΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ5 
66ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ5 
67ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ3 

 β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή  
1ΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ150Εκλέγεται
    

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο 
  IIΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»  
1ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ250Εκλέγεται
2ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΜΑΧΗ125Εκλέγεται
3ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΗΣ)120Αναπλ.
4ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ101Αναπλ.
5ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ91Αναπλ.
6ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΙΑ79Αναπλ.
7ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ76Αναπλ.
8ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ75Αναπλ.
9ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ72Αναπλ.
10ΑΡΓΕΙΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ70Αναπλ.
11ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΜΙΚΕΛΑ70Αναπλ.
12ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ67 
13ΜΕΛΙΓΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ66 
14ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ66 
15ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ65 
16ΚΑΝΑΒΟΥΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ60 
17ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ60 
18ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ56 
19ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ52 
20ΜΑΛΑΓΚΟΝΙΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ51 
21ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ48 
22ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ47 
23ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ44 
24ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΝΙΚΟΣ43 
25ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ43 
26ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ43 
27ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ42 
28ΤΕΡΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)41 
29ΖΕΡΒΑ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ)40 
30ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)39 
31ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ38 
32ΛΥΡΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ37 
33ΠΑΓΙΩΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ37 
34ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ37 
35ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ33 
36ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ33 
37ΠΙΜΠΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ32 
38ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ31 
39ΛΑΜΠΡΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ31 
40ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ28 
41ΚΑΪΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ27 
42ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ26 
43ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ25 
44ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ)24 
45ΦΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ24 
46ΚΑΛΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ23 
47ΔΑΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ21 
48ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ18 
49ΚΑΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ18 
50ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ18 
51ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ17 
52ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ14 
53ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ14 
54ΒΑΛΙΑΝΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ13 
55ΤΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ13 
56ΜΙΧΑΗΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ6 


β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή  
1ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ242  Εκλέγεται
2ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ104 

 

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο 
  ΙV. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»  
1ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ121Εκλέγεται
2ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ75Αναπλ.
3ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ59 
4ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ55 
5ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ48 
6ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ44 
7ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ44 
8ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ43 
9ΣΚΙΝΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ41 
10ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ39 
11ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ39 
12ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ39 
13ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΣ38 
14ΒΕΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΝΤΑΝΙ)35 
15ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ34 
16ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ33 
17ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ31 
18ΠΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ30 
19ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28 
20ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ27 
21ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ27 
22ΦΟΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ27 
23ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ26 
24ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ26 
25ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ24 
26ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ24 
27ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ24 
28ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ23 
29ΜΑΪΛΗ ΕΛΕΝΗ21 
30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ19 
31ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ19 
32ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ17 
33ΠΑΣΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ17 
34ΡΟΥΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ17 
35ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ17 
36ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ16 
37ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ16 
38ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ15 
39ΝΙΕΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ14 
40ΜΕΖΙΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ12 
41ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ9 
42ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ8 

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο 
  V. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»  
1ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ161Εκλέγεται
2ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ68 
3ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ36 
4ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ32 
5ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ31 
6ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ31 
7ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ25 
8ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ24 
9ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ22 
10ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)22 
11ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ21 
12ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ18 
13ΑΓΓΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ16 
14ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ16 
15ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ15 
16ΚΟΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ15 
17ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ15 
18ΚΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ14 
19ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ13 
20ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ12 
21ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ10 
22ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ9 
23ΜΗΧΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ9 
24ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ9 
25ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ9 
26ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ8 
27ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ8 
28ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ8 
29ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ6 
30ΔΑΒΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ4 
31ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΡΗΣ)3 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή  
1ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ103 
2ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ60 

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο 
  VI. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ»  
1ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ135Εκλέγεται
2ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ)97Αναπλ.
3ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ)95Αναπλ.
4ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ53 
5ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ48 
6ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ47 
7ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ43 
8ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ43 
9ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ43 
10ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ39 
11ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ34 
12ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ)33 
13ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ33 
14ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ23 
15ΠΛΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ21 
16ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ19 
17ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ18 
18ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ18 
19ΖΩΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ17 

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο 
  VΙΙ. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»  
1ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΑ)109 
2ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ40 
3ΣΟΥΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ40 
4ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ38 
5ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ32 
6ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ32 
7ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ30 
8ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ30 
9ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ29 
10ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ29 
11ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ24 
12ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ22 
13ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ22 
14ΜΟΣΙΑΛΟΣ (ΞΑΝΘΑΚΗΣ) ΧΡΗΣΤΟΣ20 
15ΝΙΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ20 
16ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ20 
17ΖΑΧΙΩΤΗ ΓΙΟΥΛΑ19 
18ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ19 
19ΚΟΣΙΝΑ ΑΛΕΞΙΑ18 
20ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ18 
21ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ18 
22ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ16 
23ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ15 
24ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ15 
25ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ14 
26ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΙΑΣ13 
27ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ13 
28ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ13 
29ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ12 
30ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ12 
31ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ12 
32ΣΟΥΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ12 
33ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ11 
34ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ11 
35ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ11 
36ΚΑΒΟΥΡΙΑΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ10 
37ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ9 
38ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ9 
39ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ8 
40ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ8 
41ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ8 
42ΚΑΝΤΑΣ ΧΑΡΗΣ8 
43ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ8 
44ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ8 
45ΣΒΩΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ8 
46ΚΟΛΟΜΒΑΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ7 
47ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ6 
48ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ6 
49ΝΤΟΡΤΕΛ-ΠΟΥΛΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ5 
50ΓΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ4 

β) Για την Εξελεγκτική ΕπιτροπήΣΥΝΟΛΟ 
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ64 
    

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο 
  VIII. Συνδυασμός « ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ»  
1ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ112 
2ΚΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ33 
3ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ)29 
4ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΟΥ ΑΓΑΘΗ26 
5ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ25 
6ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ20 
7ΚΟΥΖΗΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)19 
8ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)18 
9ΔΑΦΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ17 
10ΛΑΛΙΩΤΙΤΗ ΣΟΦΙΑ17 
11ΓΡΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ16 
12ΖΑΡΚΑΔΑ ΜΑΡΙΑ14 
13ΖΟΥΓΡΑ ΑΓΓΕΛΑ14 
14ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ14 
15ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ14 
16ΝΤΡΑΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ14 
17ΜΠΑΝΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ13 
18ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ13 
19ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΟΥΣΤΙΝΗ13 
20ΑΡΜΑΟΥ ΡΑΜΠΕΛΛΑ12 
21ΛΟΥΖΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΝΙΑ)12 
22ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ11 
23ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ10 
24ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ)10 
25ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ10 
26ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)9 
27ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ9 
28ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΜΑΡΙΟΣ9 
29ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ8 
30ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ8 
31ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ7 
32ΠΛΟΣΚΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ7 
33ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)6 
34ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ6 
35ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ6 
36ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ6 
37ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ5 
38ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ4 
39ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ)4 
40ΓΚΑΖΓΚΑΖΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ3 
41ΠΑΠΑΖΑΧΟΥ ΖΩΗ3