ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ - Για οποιοδήποτε παράπονο ή σχόλιο μπορείτε να επικοινωνήσετε με τους zoornalistas στο email: zoornalistasgr@googlemail.com

Κυριακή, 29 Μαΐου 2011

Οι εκπρόσωποι των συντακτών στο Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ






ΠΟΙΟΙ ΕΞΕΛΕΓΗΣΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΜΕΣΑ ΘΑ ΞΑΝΑΨΗΦΙΣΟΥΝ - Η ΜΑΧΗ ΣΤΟ «ΒΗΜΑ»


Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοίνωσε τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 25ης και 26ης Μαΐου 2011 για το Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ. Αναλυτικά:

ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ALPHA TV

Υποψήφιοι:
ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ψήφισαν: 80

Έγκυρα: 78

Λευκά-Άκυρα: 2

Έλαβαν:..
ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 52
ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 26

Εκλέγεται η ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ


ANTENNA 97,2 FM

Υποψήφια:
ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ

Ψήφισαν: 3

Έγκυρα: 3

Λευκά-Άκυρα: 0

Έλαβε: ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ 3

Εκλέγεται η ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ


ANTENNA TV

Υποψήφιος:
ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ψήφισαν: 37

Έγκυρα: 27

Λευκά-Άκυρα: 10

Έλαβε:
ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
27
Εκλέγεται ο ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ATHENS NEWS
Υποψήφιος:
ΓΚΙΛΣΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ψήφισαν: 4

Έγκυρα: 4

Λευκά-Άκυρα: 0

Έλαβε:
ΓΚΙΛΣΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4
Εκλέγεται ο ΓΚΙΛΣΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

CHANNEL 9
Υποψήφιος:
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ψήφισαν:
8

Έγκυρα:
8

Λευκά-Άκυρα:
0

Έλαβε:
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8

Εκλέγεται ο ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ


CITY PRESS

Υποψήφιος:
ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ψήφισαν:
2

Έγκυρα:
2

Λευκά-Άκυρα:
0

Έλαβε:
ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2

Εκλέγεται ο ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ


ESPRESSO

Υποψήφια:
ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ


Ψήφισαν:
21

Έγκυρα:
15

Λευκά-Άκυρα:
6

Έλαβε:
ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ
15
Εκλέγεται η ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ


EXTRA 3
Υποψήφια:
ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ψήφισαν:
4

Έγκυρα:
4
Λευκά-Άκυρα:
0
Έλαβε:
ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
4
Εκλέγεται η ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ


FLASH 96,00

Υποψήφιος:
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
0

Ψήφισαν:
23

Έγκυρα:
17

Λευκά-Άκυρα:
6

Έλαβε:
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
17
Εκλέγεται ο ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

GOAL NEWS
Υποψήφιος:
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

Ψήφισαν:
44

Έγκυρα:
41

Λευκά-Άκυρα:
3

Έλαβε:
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ
41

Εκλέγεται ο ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ


MEGA

Υποψήφιος:
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)

Ψήφισαν:
57

Έγκυρα:
42

Λευκά-Άκυρα:
15

Έλαβε:
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)
42
Εκλέγεται ο ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)

ΜΕΤRO

Υποψήφιοι:
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

Ψήφισαν:
11

Έγκυρα:
11

Λευκά-Άκυρα:
0

Έλαβαν:
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
8

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
3

Εκλέγεται η ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ


NOVASPORTS
Υποψήφιος:
ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ψήφισαν:
17

Έγκυρα:
11

Λευκά-Άκυρα:
6

Έλαβε:
ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11
Εκλέγεται ο ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


NOVAΣΠΟΡ FM

Υποψήφιος:
ΡΟΜΠΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ψήφισαν:
11

Έγκυρα:
10

Λευκά-Άκυρα:
1

Έλαβε:
ΡΟΜΠΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10
Εκλέγεται ο ΡΟΜΠΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


REAL FM

Υποψήφιος:
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ψήφισαν:
7

Έγκυρα:
4

Λευκά-Άκυρα:
3

Έλαβε:
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4
Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί


SENTRA FM

Υποψήφιος:
ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ψήφισαν:
4

Έγκυρα:
4

Λευκά-Άκυρα:
0

Έλαβε:
ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4
Εκλέγεται ο ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


SPORTDAY
Υποψήφιος:
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ψήφισαν:
21

Έγκυρα:
13

Λευκά-Άκυρα:
8

Έλαβε:
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
13
Εκλέγεται ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ


STAR CHANNEL
Υποψήφιος:
ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ψήφισαν:
62

Έγκυρα:
53

Λευκά-Άκυρα:
9

Έλαβε:
ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
53
Εκλέγεται ο ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΣ ΤΥΠΟΣ
Υποψήφιος:
ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΦΩΤΗΣ

Ψήφισαν:
38

Έγκυρα:
21

Λευκά-Άκυρα:
17

Έλαβε:
ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΦΩΤΗΣ
21
Εκλέγεται ο ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΦΩΤΗΣ


ΑΘΗΝΑ 9,84
Υποψήφιος:
ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ψήφισαν:
67

Έγκυρα:
50

Λευκά-Άκυρα:
17

Έλαβε:
ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
50
Εκλέγεται ο ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΑΠΕ-ΜΠΕ

Υποψήφιος:
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

Ψήφισαν:
109

Έγκυρα:
61

Λευκά-Άκυρα:
47

Έλαβε:
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
61
Εκλέγεται ο ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ
Υποψήφια:
ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Ψήφισαν:
34

Έγκυρα:
27

Λευκά-Άκυρα:
7

Έλαβε:
ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
27
Εκλέγεται η ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ


ΑΥΓΗ
Υποψήφιος:
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Ψήφισαν:
35

Έγκυρα:
26

Λευκά-Άκυρα:
9

Έλαβε:
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
26
Εκλέγεται ο ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ


ΒΗΜΑ FM
Υποψήφιος:
ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ψήφισαν:
12

Έγκυρα:
10

Λευκά-Άκυρα:
2

Έλαβε:
ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10
Εκλέγεται ο ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΒΡΑΔΥΝΗ
Υποψήφιος:
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ψήφισαν:
27

Έγκυρα:
20

Λευκά-Άκυρα:
7

Έλαβε:
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
20
Εκλέγεται ο ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΓΓΕ-ΓΓΕ
Υποψήφιοι:
ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ
ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Ψήφισαν:
43

Έγκυρα:
41

Λευκά-Άκυρα:
2

Έλαβαν:
ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ
29

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
12
Εκλέγεται η ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
Υποψήφιος:
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ

Ψήφισαν:
18

Έγκυρα:
11

Λευκά-Άκυρα:
7

Έλαβε:
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ
11
Εκλέγεται ο ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ


ΕΘΝΟΣ
Υποψήφια:
ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

Ψήφισαν:
141

Έγκυρα:
104

Λευκά-Άκυρα:
37

Έλαβε:
ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
104
Εκλέγεται η ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ


ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ
Υποψήφιος:
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Ψήφισαν:
14

Έγκυρα:
12

Λευκά-Άκυρα:
2

Έλαβε:
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
12
Εκλέγεται ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ


ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ
Υποψήφιος:
ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)

Ψήφισαν:
54

Έγκυρα:
49

Λευκά-Άκυρα:
5

Έλαβε:
ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)
49
Εκλέγεται ο ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ


ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ
Υποψήφιοι:
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ψήφισαν:
142

Έγκυρα:
136

Λευκά-Άκυρα:
6

Έλαβαν:
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
30
ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
106
Εκλέγεται ο ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΕΞΠΡΕΣ
Υποψήφια:
ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Ψήφισαν:
19

Έγκυρα:
11

Λευκά-Άκυρα:
8

Έλαβε:
ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
11
Εκλέγεται η ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94,00 FM
Υποψήφιος:
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Ψήφισαν:
5

Έγκυρα:
5

Λευκά-Άκυρα:
0

Έλαβε:
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5
Εκλέγεται ο ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ


ΕΡΑ
Υποψήφια:
ΖΕΡΒΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

Ψήφισαν:
154

Έγκυρα:
108

Λευκά-Άκυρα:
46

Έλαβε:
ΖΕΡΒΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
108
Εκλέγεται η ΖΕΡΒΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ


ΕΣΤΙΑ
Υποψήφιος:
ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Ψήφισαν:
7

Έγκυρα:
6

Λευκά-Άκυρα:
1

Έλαβε:
ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
6
Εκλέγεται ο ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Η ΠΡΑΣΙΝΗ
Υποψήφιος:
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ψήφισαν:
10

Έγκυρα:
10

Λευκά-Άκυρα:
0

Έλαβε:
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10
Εκλέγεται ο ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΜΕΡΗΣΙΑ
Υποψήφιος:
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Ψήφισαν:
47

Έγκυρα:
24

Λευκά-Άκυρα:
23

Έλαβε:
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
24
Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί


ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ
Υποψήφιος:
ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ψήφισαν:
80

Έγκυρα:
61

Λευκά-Άκυρα:
19

Έλαβε:
ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
61
Εκλέγεται ο ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΚΑΝΑΛΙ 1 ΠΕΙΡΑΙΑ
Υποψήφιος:
ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Ψήφισαν:
13

Έγκυρα:
11

Λευκά-Άκυρα:
2

Έλαβε:
ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
11
Εκλέγεται ο ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ


ΚΕΡΔΟΣ
Υποψήφια:
ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ

Ψήφισαν:
34

Έγκυρα:
28

Λευκά-Άκυρα:
6

Έλαβε:
ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ
28
Εκλέγεται η ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ

ΚΕΦΑΛΑΙΟ
Υποψήφια:
ΧΑΪΚΟΥ ΡΟΔΟΠΗ

Ψήφισαν:
10

Έγκυρα:
9

Λευκά-Άκυρα:
1

Έλαβε:
ΧΑΪΚΟΥ ΡΟΔΟΠΗ
9
Εκλέγεται η ΧΑΪΚΟΥ ΡΟΔΟΠΗ

ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΗ ΩΡΑ
Υποψήφιος:
ΠΑΛΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Ψήφισαν:
6

Έγκυρα:
6

Λευκά-Άκυρα:
0

Έλαβε:
ΠΑΛΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
6
Εκλέγεται ο ΠΑΛΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ


ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ
Υποψήφιοι:
ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

Ψήφισαν:
47

Έγκυρα:
44

Λευκά-Άκυρα:
3

Έλαβαν:
ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
28
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6
ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
10

Εκλέγεται ο ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ


ΝΕΤ
Υποψήφιοι:
ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

Ψήφισαν:
166

Έγκυρα:
112

Λευκά-Άκυρα:
54

Έλαβαν:
ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
54
ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
58
Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί


ΞΕΝΙΟΣ FM
Υποψήφιος:
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Ψήφισαν:
11

Έγκυρα:
11

Λευκά-Άκυρα:
0

Έλαβε:
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
11
Εκλέγεται ο ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ


Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΝΔΥΤΗ
Υποψήφιος:
ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Ψήφισαν:
19

Έγκυρα:
12

Λευκά-Άκυρα:
7

Έλαβε:
ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
12
Εκλέγεται ο ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Ο ΛΟΓΟΣ
Υποψήφια:
ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ψήφισαν:
5

Έγκυρα:
4

Λευκά-Άκυρα:
1

Έλαβε:
ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
4
Εκλέγεται η ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ


Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ
Υποψήφιος:
ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ψήφισαν:
12

Έγκυρα:
12

Λευκά-Άκυρα:
0

Έλαβε:
ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12
Εκλέγεται ο ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
Υποψήφιος:
ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ψήφισαν:
28

Έγκυρα:
17

Λευκά-Άκυρα:
11

Έλαβε:
ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17
Εκλέγεται ο ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
Υποψήφιος:
ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

Ψήφισαν:
25

Έγκυρα:
17

Λευκά-Άκυρα:
8
Έλαβε:
ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
17
Εκλέγεται ο ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ


Ρ/Σ «ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ»
Υποψήφια:
ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

Ψήφισαν:
10

Έγκυρα:
9

Λευκά-Άκυρα:
1

Έλαβε:
ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
9
Εκλέγεται η ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Υποψήφιος:
ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ψήφισαν:
75

Έγκυρα:
55

Λευκά-Άκυρα:
20

Έλαβε:
ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
55
Εκλέγεται ο ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΚΑΪ 100,3
Υποψήφιος:
ΣΑΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

Ψήφισαν:
37

Έγκυρα:
32

Λευκά-Άκυρα:
5

Έλαβε:
ΣΑΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
32
Εκλέγεται ο ΣΑΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ


ΣΚΑΪ TV
Υποψήφιοι:
ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Ψήφισαν:
50

Έγκυρα:
43

Λευκά-Άκυρα:
7

Έλαβαν:
ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18
ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
19
Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί


ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ 105,5 FM
Υποψήφιος:
ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Ψήφισαν:
7

Έγκυρα:
5

Λευκά-Άκυρα:
2

Έλαβε:
ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5
Εκλέγεται ο ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΑ ΝΕΑ
Υποψήφιος:
ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ψήφισαν:
73

Έγκυρα:
49

Λευκά-Άκυρα:
24

Έλαβε:
ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
49
Εκλέγεται ο ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ


ΤΟ ΒΗΜΑ
Υποψήφιοι:
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

Ψήφισαν:
77

Έγκυρα:
68

Λευκά-Άκυρα:
9

Έλαβαν:
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
31
ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
37
Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί

ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
Υποψήφιος:
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ψήφισαν:
11

Έγκυρα:
10

Λευκά-Άκυρα:
1

Έλαβε:
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10
Εκλέγεται ο ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
Υποψήφιος:
ΜΑΧΕΙΜΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Ψήφισαν:
2

Έγκυρα:
2

Λευκά-Άκυρα:
0

Έλαβε:
ΜΑΧΕΙΜΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2
Εκλέγεται ο ΜΑΧΕΙΜΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ
Υποψήφιοι:
ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ψήφισαν:
538

Έγκυρα:
485

Λευκά-Άκυρα:
53

Έλαβαν:
ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
199
ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
180
ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ
375
ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
128

Εκλέγεται η ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ. Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί για την εκλογή δύο ακόμη εκπροσώπων των συνταξιούχων.

Υπενθυμίζεται ότι οι επαναληπτικές αρχαιρεσίες για τους υποψηφίους που δεν συγκέντρωσαν την πλειοψηφία του 50% +1 επί των ψηφισάντων, θα επαναληφθεί την Τρίτη και την Τετάρτη, 7 και 8 Ιουνίου 2011.