ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ - Για οποιοδήποτε παράπονο ή σχόλιο μπορείτε να επικοινωνήσετε με τους zoornalistas στο email: zoornalistasgr@googlemail.com

Κυριακή, 29 Μαΐου 2011

Ποιοι εκλέγονται στο Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ - Οι έδρες και οι σταυροί για όλους τους υποψηφίους




ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΒΑΣΙΛΗ ΛΥΡΙΤΖΗ ΚΑΙ ΗΛΙΑ ΚΑΝΕΛΛΗ - ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ «ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗΣ»

Τα τελικά αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 25ης και 26ης Μαΐου 2011 για το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ. Ψήφισαν: 3.378 Βρέθηκαν: 3.365 Εγκυρα: 3.088 Άκυρα: 140 Λευκά: 137

Ι. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 268 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 225 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 131 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΝΕΤΑ 129 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 106

ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 90

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 86

ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 84

ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 84

ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ.. ΓΙΑΝΝΗΣ 81

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 80

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 75

ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 67

ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΝΑΝΤΙΝ 67


ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 67

ΚΑΤΣΙΜΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 61

ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 60

ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ 58

ΑΛΛΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 54

ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 53

ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ 53

ΠΑΦΙΛΗ ΠΑΝΔΩΡΑ 52

ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 49

ΚΟΥΝΕΝΑΚΗ ΠΕΓΚΥ 47

ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 45

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 45

ΣΙΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 45

ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 44

ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 42

ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 42

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ 40

ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 40

ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ 39

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 39

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 39

ΚΑΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 38

ΚΑΤΣΟΡΙΔΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 38

ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 38

ΡΟΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ 38

ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 37

ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΘΑΝΟΣ 35

ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΠΙΚΙΑ) 35

ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 35

ΑΡΓΥΡΟΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 34

ΖΙΩΖΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 34

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 32

ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑ 31

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΥΛΙΚΑ 30

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 30

ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΝΙΚΗ 29

ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 29

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 28

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 26

ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 26

ΓΙΟΥΡΓΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 24

ΓΟΥΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 21

ΚΑΖΑΝΤΗ ΚΑΤΕ 21

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 21

ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 18

ΔΙΒΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 15

ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 15

ΔΑΒΟΣ ΓΙΩΡΓΗΣ – ΒΥΡΩΝ 13

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΡΗ 12



β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 122 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΑΣΟΣ 98

ΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 262 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 185 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 180 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 160 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 120 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 118 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 100 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 97 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 77

ΠΑΛΛΗ ΜΑΡΙΤΑ 74

ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 62

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ 45

ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 44

ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΔΑΝΑΗ 37

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 36

ΤΣΕΓΚΟΥ ΜΑΓΔΑ 36

ΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 35

ΜΑΖΙΑΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ 32

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 28

ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 23

ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 23

ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19

ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ 19

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 151 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ


ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 208 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 130 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) 111 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 102 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) 101 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 93 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 86 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ 79 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 78 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 66 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 65

ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ 62

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 61

ΠΑΝΟΣ (ΠΑΝΟΥ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ 59

ΒΟΝΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 58

ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 49

ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 48

ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 48

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 46

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 42

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 42

ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 42

ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 39

ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 39

ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 39

ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 38

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ 36

ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 35

ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 35

ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 34

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 34

ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) 32

ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 31

ΚΩΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 29

ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 27

ΧΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 27

ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26

ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 26

ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 24

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 22

ΜΠΑΪΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21

ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20

ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18

ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18

ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 18

ΦΑΚΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18

ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 15

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 145 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ


ΙV . Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ (ΚΕΔ)»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο


ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 286 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 94 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 83 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 60 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 58 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΩ 56 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 54 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 45

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 44

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 43

ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 43

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 42

ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 41

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 33


ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΦΗ) 33

ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΤΙΝΑ 31

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΒΙΒΗ 29

ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 27

ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 26

ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 25

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24

ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 23

ΜΕΤΑΞΗΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 23

ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 23

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
21

ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
21

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20

ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ-ΦΡΟΣΩ
19

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18

ΑΣΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
16

ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13

ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
9

ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
6

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ-ΧΑΡΗΣ 113


V. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗ» α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 126 *

ΛΥΡΙΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 126 *

ΣΩΜΕΡΙΤΗΣ ΡΙΧΑΡΔΟΣ 110 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΔΑΜΙΑΝΙΔΗ ΑΝΝΑ 96 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ 89 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ 86 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΡΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 76 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΕΛΛΑ ΟΛΓΑ 62

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΛΑ 61

ΔΙΟΓΟΣ ΜΑΚΗΣ 59

ΚΕΖΑ ΛΩΡΗ 59

ΣΑΜΑΝΤΑΣ ΤΕΛΗΣ 54

ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΝΤΕΝΙΑ 54

ΣΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 49

ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ 48

ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 47

ΤΣΑΝΤΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 35

ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 33

ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 30

ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 27

ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 25

ΒΟΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 24

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 23

ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
21

ΠΕΤΡΙΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 20

ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΛΛΑ 17

ΣΕΛΛΑ ΔΩΡΑ 17

ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12

ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 12

ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 8

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 8

* Λόγω ισοψηφίας των δύο πρώτων υποψηφίων και δεδομένου ότι η παράταξη εκλέγει μία (1) έδρα θα διεξαχθεί κλήρωση μεταξύ των υποψηφίων Κανέλλη Ηλία και Λυριτζή Βασίλη τη Δευτέρα, 30 Μαΐου 2011, στις 13.00 μ.μ. προκειμένου να οριστεί ο υποψήφιος που θα καταλάβει την έδρα της ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗΣ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗΣ


VΙ. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ( Financial Crimes , Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, Ανένταχτοι)»


α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 100 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ 99 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 98 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ 85 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ 68 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΤΖΙΑΝΤΖΗ (ΠΟΛΙΤΗ) ΜΑΡΙΑ (ΑΦΡΟΔΙΤΗ) 58 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 53 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 52 ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 47

ΚΩΣΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
42

ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ
41

ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
40

ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ
39

ΖΟΥΝΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
33

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ
30

ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ
30

ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
30

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ
26

ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
24

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ)
23

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
21

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
19

ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16

ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
16

VΙΙ. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ 222 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
58

ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
58

ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
55

ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
51

ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
44

ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
43

ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
38

ΧΟΪΔΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
36

ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ
35

ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
35

ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
34

ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
30

ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
29

ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ
29

ΚΑΡΑΤΖΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
28

ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ
28

ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
23

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
22

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
21

ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
21

ΚΕΡΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
21

ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ)
20

ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
20

ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
20

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΤΙΝΥ)
20

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
17

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΤΑ
15

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΠΑΝΤΙΑΣ)
15

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ)
14

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
14

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
14

ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
9

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8

ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8
β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚOΣ ΑΡΤΕΜΗΣ 83

VΙΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 131

ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 55

ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 53

ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 53

ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 37

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 35

ΕΥΤΥΧΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 29

ΛΑΜΨΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΚΑΡΙΝΑ 26

ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 24

ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24

ΚΑΛΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ 21

ΒΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20

ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 20

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19

ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ
19

ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΜΕΛΙΝΑ 18

ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 14

ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14

ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
14

ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 13

ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ 12

Σημειωτέον ότι, όσον αφορά στις έδρες της Εξελεγκτικής Επιτροπής, κατέστη αναγκαία η προσφυγή στην τρίτη κατανομή, αφού, στην πρώτη κατανομή δεν καλύφθηκε από κανένα συνδυασμό το απαιτούμενο εκλογικό μέτρο, γεγονός που δεν επέτρεψε τη συμμετοχή τους στη δεύτερη κατανομή. Συνεπώς, και οι τρεις (3) έδρες της Εξελεγκτικής Επιτροπής κατανέμονται από την τρίτη κατανομή και λαμβάνουν από μία έδρα οι συνδυασμοί: «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ», «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ» και «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» .